Consultant Vanzari Produse Financiare

Grawe Romania Asigurare S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare oferite de Companie;
- Respectarea cu rigurozitate a politicii de vanzari a Companiei;
- Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- Abilitati de comunicare si negociere, sociabilitate, dorinta de avansare, perseverenta.
- Persoane ambitioase si dinamice, orientate spre rezultate si castig.
- Experienta in vanzari directe.

BENEFICII OFERITE

- Participarea la programul de training regional si national;
- Bonusuri si concursuri, in functie de rezultate;
- Oportunitate reala de promovare;
- Mediu de lucru placut si profesionist.

Salariu:
alegi o categorie dorita .

DESCRIEREA FIRMEI

GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

Activitatea internaþionalã este o contribuþie majorã la stabilitatea firmei noastre, iar piaþa româneascã dispune de oportunitãþi reale ºi de potenþial de dezvoltare pe termen mediu ºi lung. Este motivul pentru care am decis sã ne extindem ºi în România.

Concentrându-ºi atenþia pe domeniul în care grupul internaþional Grawe are expertiza ºi competenþele cele mai mari, Grawe România îºi începe activitatea în octombrie 2000, vizând exclusiv domeniul asigurãrilor de viaþã. Deþinând 99,88 % din pachetul de acþiuni, grupul Grawe este acþionarul majoritar al companiei româneºti.