Consultant Vanzari Produse Financiare

Grawe Romania Asigurare S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la programul de training regional si national
- Respectarea politicii de vanzari a companiei
- Crearea si gestionarea portofoliului de clienti
- Intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Personalitate placuta cu bune abilitati de comunicare
- Abilitati de negociere si de motivare
- Orientare spre rezultate
- Persoane ambitioase si dinamice
- Experienta in vanzari directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet de bonusuri motivant
- Sistem de comisionare performant in functie de performante
- Program de training extensiv la nivel regional, national si international
- Posibilitati reale de promovare

Grawe România ¿i-a început activitatea în octombrie 2000, vizând exclusiv domeniul asigur¿rilor de via¿¿. De¿inând 99,98 % din pachetul de ac¿iuni, grupul Grawe este ac¿ionarul majoritar al companiei române¿ti.
Ne conducem dup¿ urm¿torul motto: “Asigurarea de partea TA”, iar strategia noastr¿ este s¿ punem în permanen¿¿ clientul pe primul loc, s¿ îi oferim cele mai bune produse ¿i servicii în orice moment.