Consultant Vanzari Produse Financiar - Bancare

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezentarea companiei in relatia directa cu clientii prin promovarea de produse financiare si mentinerea relatiei cu acestia ;
- Gestionarea relatiei cu clientii;
- Oferirea de asistenta in utilizarea produselor companiei;
- Initiativa in vederea extinderii portofoliului de clienti ;
- Cunoasterea permanenta a pietei produselor bancare si de asigurari;
- Intocmirea documentatiei .

CERINTE

- Studii superioare - Finante / Banci;
- Experienta - 1-2 ani in consultanta si vanzari de produse din aria bancara si a asigurarilor;
- Cunoasterea pietei financiar - bancare;
- Cunoasterea legislatiei din domeniu;
- Disponibilitate de lucru in teren;
- Capacitatea de gestionare eficienta a relatiei cu clientii companiei;
- Cunostinte operare PC .

BENEFICII OFERITE

- Companie multinationala;
- Mediu profesionist de lucru;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere;
- Pachet financiar atractiv;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de resurse umane