Consultant vanzari produse cosmetice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- mentinerea legaturii cu coordonatorul de zona;
- promovarea catalogului de produse Oriflame si atragerea de clienti noi ;
- lansarea comenzilor;
- achitarea facturii in 21 zile.

CERINTE

- minim 18 ani;
- serios;
- sociabil;
- dornic de a obtine un venit suplimentar.

BENEFICII OFERITE

- castiguri intre 23-50% din valoarea comenzilor;
- bonusuri;
- oferte speciale;
- reduceri substantiale pentru consultantii Oriflame;
- promotii.

Devenind Client Direct Oriflame, ai un discount de 23%-35% pentru cumparaturile personale de la Oriflame.
Daca esti comunicativ si esti o persoana fizica autorizata sau ai un SRL, castigi ca si Consultant Oriflame mai ales din recomandarea produselor si din serviciile oferite clientilor finali. Castigi astfel, 30% din vanzarile catre clienti.

In plus, mai castigi si comisioane de performanta (PD) pentru vanzarile personale pe care le faci. Pe masura ce inviti alti Clienti Directi sa beneficieze de Avantajul Oriflame si alti Consultanti sa beneficieze de Planul de Succes Oriflame, vei incepe sa castigi comisioane (PD) in urma achizitiilor Clientilor Directi coordonati precum si in urma achizitiilor coordonate de Consultantii dezvoltati in adancimea grupului personal.