Consultant vanzari produse BIO

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutare si vanzare.
Ce Innseamna PRODUS BIO?
1. Ingredientele acestor produse sunt crescute fara a fi folosite pesticide, fertilizatori sintetici,
fara organisme modificate genetic sau radiatii ionice.
2. Programele si organizatile mondiale definesc termenul BIO/organic/ ecologic in felul urmator:
Produsele bio/organice sunt produse prin agricultura bio/organica/ecologica de fermieri, care
folosesc resurse naturale si conservanti obtinuti din natura pentru a furniza calitatea produselor
pentru generatiile ce vor urma.

CERINTE

Persoane dornice de un castig suplimentar.

BENEFICII OFERITE

* 20% discount din preturile afisate in catalog
* +10% din valoarea comenzii, numai la prima comanda daca aceasta este minim 250lei
* 100 lei bonus daca in primele 3 luni consecutive valoarea comenzilor tale este de minim 250lei in fiecare luna
* +5% bonus ptr comenzi lunare cumulate de peste 500 lei
* +10% bonus ptr comenzi lunare cumulate de peste 1000lei