Consultant vanzari optica medicala, Optometrist

Optical Network SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:

- Consilierea clientilor pentru a face alegerea potrivita;
- Gestionarea comenzilor clientilor;

CERINTE

- Studii medii finalizate / superioare in curs sau finalizate;
- Persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client;
- Abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Training si oportunitate de dezvoltare profesionala;
- Apartenenta la o echipa de succes;
- Salariu fix + bonus performanta;
- Program de lucru flexibil (in ture);

Conceptul OPTIblu a luat nastere in toamna anului 2004. Pe parcursul unui singur an devine o retea de magazine cu o strategie de marketing proprie, adaptata la cererile unei piete distincte, din ce in ce mai complexe, astfel devenind unul dintre angajatorii importanti ai domeniului.

In reteaua OPTIblu gasiti o gama completa de ochelari de vedere, lentile de contact, ochelari de soare si accesorii. Personalul magazinelor OPTIblu este reprezentat de opticieni, optometristi, medici oftalmologi si consilieri in vanzari ce beneficiaza de instruiri periodice de specialitate, formand o echipa competenta.