CONSULTANT VANZARI OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
-SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE.
SARCINI SI ATRIBUTII:
-Prospectarea pietii si indentificarea de noi clienti;
- Administrarea si largirea bazei de date cu clienti;
- Promovarea produselor;
- Incheierea contractelor si urmarirea platilor;
- Livrarea marfii;

CERINTE

Pentru ocuparea acestiu post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii medii sau superioare finalizate;
- Experienta minim 1 an in vanzari;
- Cunostinte bune de limba engleza,
- Cunostinte bune de Ms. Office;
- Permis auto, categoria B.
Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de mult dinamism, sa posede bune abilitati de comunicare si relationare cu semenii, sa fie un bun negociator, capabil sa lucreze in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariul brut lunar oferit este de 1300 RON + comision din vanzari:
Se ofera training, auto si telefon.
Program de lucru L-V, 8.00-17.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU este o companie ce are ca obiect de activitate comercializarea de utilaje si consumabile pentru ambalaje.