CONSULTANT VANZARI MOBILIER/DESIGNER

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare/ design moblilier conform cerintelor clientului;
- Consilierea clientilor, calculatie de pret, intocmire oferte;
- Artributii comerciale: atat in showroom, cat si prin prospectarea pietei/ stabilire de intalniri cu potentiali clienti, pentru dezvoltarea portofoliului.

CERINTE

- Pasiune/ experienta in domeniul proiectarii de mobilier;
- Pasiune/ experienta in domeniul vanzarilor ( mobilier, amenajari interioare);
- Cunoasterea conceptelor italiene de mobilier, precum si a cataloagelor de profil;
- Limba engleza si/ sau italiana, nivel conversational;
- Cunoasterea unui program de arhitectura, 3D Max, proiectare mobilier.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Salariu fix + parte variabila din profit.

Va rugam sa inserati in CV un portofoliu cu lucrarile dumneavoastra pe parte de design mobilier/ amenajari interioare.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.