Consultant vanzari mobila

Genimar Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Consilierea clienţilor la nivel de showroom privind varianta optimă de mobilier şi furnizarea de informaţii complete asupra produselor şi serviciilor;
• Oferirea celor mai bune soluţii tehnice şi estetice în vederea configurării mobilierului, accesoriilor şi electrocasnicelor;;

• Participă in mod activ la realizarea obiectivului de vânzări al magazinului

CERINTE

• Experienta in domeniu vanzari / ofertare mobilier la comanda.
• Excelente calitati de comunicare , prezentare, negociere

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanţă (schema de motivare).

GENIMAR, firma cu capital 100% romanesc, a inceput activitatea prin comercializarea produselor de mobilier in colaborare cu producatori romani si polonezi.

In 2003 societatea incepe productia de mobilier din panouri PAL predominand productia de serie axandu-se pe cateva modele de dormitoare, biblioteci si mic mobilier.

Din primavara lui 2008, GENIMAR a devenit colaborator al companiei canadiene DSH Inc INDECO, care de 30 ani este lider mondial în producerea si comercializarea sistemelor de usi glisante penru dressing-uri si dulapuri înzidite la dimensiunile dorite de dumneavoastra. Produsele noastre impresioneaza prin design si calitate oferind o nota de confort deosebit clientilor nostri.