Consultant Vanzari / Marketing, cod N CVM

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atragerea de noi clienti, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu acestia precum si gestionarea relatiilor cu cei aflati deja in portofoliu;
- Negocierea contractelor, urmarirea realizarii tuturor cerintelor conform contractelor incheiate,
- Realizarea obiectivelor financiare stabilite de companie.
- Fidelizarea clientilor aflati in portofoliul companiei.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Bune cunostinte PC;
- Permis conducere;
- Persoana activa, organizata, flexibila;
- Limba engleza mediu-avansat.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru motivant bazat pe respectul angajatului;
- Posibilitatea de ascensiune profesionala;
- Pachet salarial format din salariul fix si comision.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
- administrarea si evidenta de personal;
- recrutarea si selectia de personal;
- analiza si diagnoza organizationala;
- leasing de personal.