Consultant vanzari - magazin produse naturiste

Bionativ Srl - Magazinele Remediu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilieaza clientii in functie de problemele lor de sanatate
- Identifica nevoile clientilor si le prezinta produsele potrivite
- Administreaza stocurile si gestioneaza magazinul
- Se deplaseaza la celelalte puncte de lucru ale societatii in functie de necesitati

CERINTE

- OBLIGATORIU EXPERIENTA PE UN POST SIMILAR
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de comunicare si relationare
- Initiativa
- Pasiune pentru stil de viata sanatos, alimentatie, suplimente naturale

BENEFICII OFERITE

bonusuri in functie de performanta

SC BIONATIV SRL distribuie inca din 2008 o intreaga gama de produse, de la cele naturiste, produse bio, suplimente pentru sportivi si cosmetice pana la aparatura medicala importanta sau produse de uz casnic. Ele sunt menite sa vina in ajutorul celor interesati de mentinerea sanatatii si de un stil de viata sanatos.
Ne-am mentinut in topul primelor magazine virtuale de produse din aceasta nisa de cand ne-am lansat pe piata, www.remediu.ro fiind un proiect care continua sa multumeasca din ce in ce mai multe persoane. Un plus il constituie noua interfata a magazinului care ofera performanta, acces rapid la informatie sau produse si un design curat.
Misiunea noastra este simpla: oferim produse de inalta calitate si continuam sa mentinem cele mai ridicate standarde de performanta. Echipa noastra profesionista face orice efort pentru a ne imbunatati serviciile spre avantajul clientului.