Consultant vanzari magazin Preciosa, Baneasa Shopping City

Online Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul isi desfasoara activitatea la punctul de vanzare din cadrul complexului comercial Baneasa Shopping City.

Sarcina principala este cea de a interactiona cu potentialii clienti, de a le oferi acestora toate informatiile necesare cu privire la produsele comercializate si de a ii convinge pe acestia sa realizeze o achizitie.

Printre responsabilitati se numara si toate aspectele operationale, respectiv incasarea platilor, emiterea bonurilor fiscale, primirea si predarea gestiunii, intretinerea vitrinelor etc.

Programul de lucru se desfasoara in 2 ture, respectiv 9.30 - 17.00 si 15.00 - 22.30. Fiecare consultant va beneficia de 2 zile libere pe saptamana si va acoperi alternativ atat tura de dimineata cat si tura de dupa-amiaza.

CERINTE

- Abilitati foarte bune de comunicare
- Experienta minim 6 luni intr-un post similar
- Disponibilitate la program prelungit, in week-end-uri si sarbatori legale
- Disponibilitatea pentru un angajament pe termen lung
- Punctualitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este format din salariu de baza si comision din vanzarile realizate.

DESCRIEREA FIRMEI

Comert clasic si online, dezvoltare software.