Consultant Vanzari magazin electronice si electrocasnice

HR Analytics

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- pasiune pentru produsele electronice
- o foarte buna cunoastere a produselor electronice si electrocasnice
- experienta in vanzari
- abilitati de comunicare, negociere si relationare interpersonala

BENEFICII OFERITE

- bonusuri în raport cu performantele
- oportunitatea de va dezvolta cariera intr-unul dintre cele mai dinamice domenii ale economiei

HR analytics este o companie specializata în dezvoltarea de solutii în resurse umane.

Având puternice radacini în sistemul universitar, misiunea noastra este de a oferi companiilor mici si mijlocii solutii eficiente problemelor de capital uman cu care acestea se confrunta, la un raport cost/beneficiu optim.

Membrii echipei sunt profesionisti cu experienta în psihologie, sociologie, economie si drept, cu specializari postuniversitare în tara si strainatate.

Expertiza acestora se concretizeaza în mii de ore de consultanta si trainiguri în cele mai diverse domenii ale resurselor umane: recrutare si selectie de personal, training & teambuilding, evaluarea resurselor umane, analiza si dezvoltare organizationala, evaluarea resurselor umane, formare profesionala, formarea formatorilor, dezvoltare personala, orientare în cariera, studii de piata si sondaje de opinie.