Consultant vanzari-Magazin de produse BIO

Proactive HR Profile

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Consiliere de specialitate, suport si informare a clientilor asupra produselor bio si fitoterapeutice disponibile in magazin
-Prezentarea si vanzarea produselor existente in magazin
-Evidenta produselor existente
-Realizarea documentelor necesare si a inventarelor
-Intocmirea necesarului de marfa in concordanta cu vanzarile realizate
-Adaptarea strategiei de prezentare in functie de nevoile clientilor

CERINTE

- Experienta in vanzari bunuri de larg consum ( de preferat produse naturale ). Experienta sa se fi desfasurat in locatii statice (magazine cu produse naturale, magazine alimentare );
-Persoana comunicativa, placuta, aspect ingrijit;
-Orientare catre clienti, disponibilitate de a raspunde si a rezolva in mod corespunzator cerintelor clientilor
-Cunostinte solide despre produsele naturiste, fito-terapeutice

BENEFICII OFERITE

- Sistemul de bonusare este unul corelat cu vanzarile lunare

Compania Proactive HR Profile ofera consiliere si consultanta in domeniul resurselor umane.
Mai multe informatii despre noi puteti afla la : www.hrprofile.ro sau la numarele de telefon: 0721211950 si 0731.041.610
Ne puteti trimite direct cv-ul la office@hrprofile.ro