Consultant Vanzari/Key Account

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, entuziasta si orientata spre rezultat si afirmare, te invitam sa ni te alaturi!

Atributiile ce iti vor reveni sunt :

• Identificarea de potentiali noi clienti; a clientilor actuali care pot fi interesati de alte produse;
• Identificarea nevoilor financiare ale clientilor si ofertarea lor corespunzatoare;
• Obtinerea de referinte de la clientii existenti si potentiali;

CERINTE

Ne dorim sa ai:
• Aptitudini excelente de comunicare si negociere;
• Atentie la detalii;
• Experienta in vanzari si in prospectarea pietei;
• Carnet de conducere categoria B.

Ai un plus daca esti:
• Orientat catre client si perseverent in atingerea obiectivelor propuse;
• Dornic sa lucrezi in echipa;
• Deschis spre a invata lucruri noi.

BENEFICII OFERITE

Oferim:

• Instruire interna;
• Pachet salarial motivant;
• Telefon de serviciu.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.