Consultant vanzari in supermarket-uri raion cosmetice - igiena orala

Wave Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul va aborda toti clientii care trec pe la raionul de produse cosmetice
Consultantul va consilia clientii in alegerea produselor potrivite nevoilor lor.
Va identifica corect nevoia clientului si va oferi solutia optima;
Va oferi recomandari si informatii de specialitate despre produsele cosmetice
Va promova imaginea brandului;
Va promova folosirea produselor cosmetice
Va genera vanzari pentru brandurile cosmetice
Va raporta zilnic conform cerintelor proiectului (online);
Va respecta orarul zilnic de lucru
Va participa la sedintele saptamanale organizate la sediu
Va cunoaste foarte bine produsele si procedurile de lucru
Va indeplini target-ul de vanzare

Perioada determinata
Pachet salarial motivant: salariu de incadrare (contract individual de munca)
In functie de performante mai pot aparea: bonusuri pentru depasire de target, prime pentru concursuri
Posibilitati de promovare

CERINTE

DOMNISOARE cu aspect fizic placut;
Studii finalizate sau studente an terminal;
Persoana de incredere;
Persoana organizata, disciplinata si ordonata;
Atitudine profesionala in timpul orelor de lucru (orientat catre consumator, de ajutor pentru acesta);
Are abilitatea de a lucra independent;
Arata dorinta si abilitatea de a invata lucruri noi si capacitatea de a studia subiecte noi
Preferabil cu experienta in vanzari in produsele cosmetice;
Aptitudini excelente de comunicare si capacitate de comunicare interpersonala;
Abilitatea de a asculta si de a intelege;
Abilitatea de a opera pe calculator;
Preferabil cunostinte de limba engleza;

Se vor lua in considerare NUMAI cv-urile persoanelor care aplica pentru prima data

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri

Agentie BTL full-service prezenta pe piata de peste 8 ani, WAVE DIVISION ofera solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor. Echipa de profesionisti, implicarea lor si respectul permanent pentru timpul si investitia Clientului fac din WAVE DIVISION o oportunitate de cariera pentru toti pasionatii de publicitate si comunicare targetata pe diversele segmente de public.