Consultant vanzari ERP

Julsoft Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia de "consultant vanzari ERP" presupune contactarea clientilor potentiali pentru solutii informatice integrate ERP, negocierea contractelor, intocmirea ofertelor, incheierea contactelor, consultanta proiecte, rapoarte saptamanale catre conducere.

CERINTE

Dorinra de afirmare, bun negociator si experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile job-ului sunt nelimitate:posibilitati de promovare, castiguri nelimitate, masina de serviciu, telefon mobil si laptop.

Compania Julsoft Group este o companie romaneasca dezvoltatoare de solutii informatice integrate, solutia importanta a grupului numindu-se Reports Manager care se adreseaza partii financiar-contabile cat si manageriale, dar in portofoliu existand inca 4 solutii informatice integrate ERP:Reports RoTrans(gestiunea parcului auto), Reports Salary(managementul resurselor umane si salarii), Reports Palm(managementul depozitelor) si Medical Data Management(aplicatie dedicata institutiilor medicale).