Consultant vanzari entry-level

FMCG Marketing&Distributie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este disponibil pe o perioada determinata (luna decembrie), cu posibilitate de prelungire pe o perioada nedeterminata.

Post locat in magazine cash&carry;
Promoveaza numele si imaginea produselor catre consumatorul final;
Ofera suport informational si consultanta de specialitate clientilor/potentialilor clienti;
Este responsabil de realizarea unei foarte bune comunicari si relationari cu clientii si personalul din magazin;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Experienta minim 6 luni pe un post de Merchandiser sau Promoter;
Cunostinte operare PC (word, excel);
Studii superioare finalizate sau in desfasurare;
Prezenta agreabila, abilitati de comunicare, amabilitate;
Abilitati si interes real pentru domeniul vanzarilor;
Persoana serioasa, ambitioasa si cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- comision vanzari

FMCG Marketing & Distributie este o companie cu capital romanesc, aflata in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in managementul si administrarea vanzarilor, precum si in servicii de mercantizare si sampling ceea ce asigura succesul partenerilor nostri.
Echipa FMCG Marketing & Distributie are avantajul acoperirii nationale si al performantei la nivelul fiecarei divizii.
FMCG Marketing & Distributie asigura in prezent servicii de merchandising pentru Ursus Breweries, Panfoods Romania (cafeaua solubila Amigo), Zarea SA, Pambac, Matra Int. S.R.L., Romkuvert, Farmec S.A.
Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.fmcgmanagement.ro