Consultant vanzari electrocasnice si electronice

BLACK KNOWLEDGE Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

Identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor, fidelizarea acestora, atingerea si depasirea targetului de vanzari
Organizarea bugetului
Maximizarea vanzarilor prin fructificarea tuturor oportunitatilor;
Cunoasterea produselor si promotiilor desfasurate de firma
Actualizarea materialelor promotionale conform standardelor companiei

CERINTE

Studii superioare absolvite ( marketing constituie un avantaj)
Abilitati de comunicare deosebite
Orientare catre client
Abilitati organizatorice si de planificare
Orientare spre obtinerea de rezultate si eficienta
Dinamism, energie, perseverenta
Personalitate deschisa - sa relationeze usor cu potentialii clienti
Cunostinte operare calculator
Cunostinte Limba Engleza (nivel mediu).

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix, , bonuri de masa, mediu de lucru competitiv si dinamic

BLACK KNOWLEDGE Consulting is reshaping the workplace of the future through benefits, talent management and rewards strategies and solutions. We leverage our talent, innovation, thought leadership and operational excellence to deliver distinctive value to our clients.