Consultant Vanzari Echipamente de Protectie

GEVE COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de echipamente de protectie pentru zonele Bucuresti si Ilfov
- Identificarea de noi clienti, mentinerea contactului cu clientii existenti, analizarea concurentei si a oportunitatilor oferite de piata
- Target lunar pe vanzare catre clienti noi, vanzare catre clienti actuali, precum si pe incasarile de la clienti
- Inregistrare feedback si reclamatii de la clienti

CERINTE

- Experienta in vanzari de echipamente protectie minim 3 ani
- Foarte buna cunoastere a tehnicilor de vanzare, comunicare si negociere
- Orientare catre atingerea obiectivelor propuse, determinarea de a avea succes prin centrarea pe rezultat si pe satisfacerea cerintelor clientilor
- Studii superioare
- Cunoastere limbii engleza cel putin la nivel mediu
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Comision din vanzari, bonusuri, masina, telefon mobil, laptop, salariu fix
- Concursuri cu premii organizate periodic.

Infiintata in anul 1993, compania noastra a reprezentat, in mod constant, un partener de incredere in domeniul sculelor, echipamentelor si materialelor pentru constructii.
Avand o abordare flexibila dar, in acelasi timp, prompta in relatia cu clientii nostrii, ne-am adaptat de la an la an gama de produse, conform cu cerintele pietei.
In prezent putem furniza mai mult de 10.000 de articole, grupate in 16 categorii diferite, incepand cu echipamente de protectie si incheind cu vopseluri sau organe de asamblare.
Portofoliul actual de clienti include atat meseriasi cat si mari firme de constructii, implicate in unele din cele mai mari proiecte din Bucuresti, printre care:
- cele mai mari Mall-uri ( Afi Palace Cotroceni, Plaza Romania, Sun Plaza )
- cel mai mare stadion din Romania ( Lia Manoliu )
- unele dintre cele mai mari pasaje subterane sau suspendate ( Pasajul Basarab, Pasajul Baneasa )
- cladiri de birouri sau proiecte rezidentiale ( Millenium Tower, EvoCasa Selecta, EvoCasa Viva Brasov, Edenia-Titan )
- reabilitari de strazi, parcuri sau spatii verzi, etc.