Consultant Vanzari Diverta City Mall

Diverta Retail 3000 SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientilor in procesul de vanzare
- Receptia si expunerea marfurilor
- Cunoasterea foarte bine a produselor si procedurilor de lucru
- Indeplinirea target-ului de vanzare
- Curatenia si intretinerea spatiului de vanzare

CERINTE

- minim studii medii
- orientare spre consilierea clientului
- corectitudine, seriozitate si responsabilitate
- comunicare foarte buna
- spirit de observatie
- dinamism
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- munca intr-o echipa tanara, dinamica, prietenoasa
- program flexibil
- beneficiaza de program de integrare cu durata de o luna
- salariu de incadrare min 675 ron net + 10% bonus pentru indeplinire targhet + tichete de masa + alte beneficii

Cu o experienta de 7 ani pe piata de retail, DIVERTA - parte a grupului RTC, reprezinta cel mai mare lant de magazine media prezent in 45 de orase, acoperind o suprafata comerciala de peste 22.500 mp care este vizitata anual de peste 7 milioane de oameni.

Diverta isi gaseste resursele de crestere in dezvoltarea personalului si incurajeaza spiritul antreprenorial la toate nivelurile companiei. Motivatia celor 700 de angajati Diverta o reprezinta atat oportunitatea de a desfasura proiecte de amploare cat si pasiunea pentru a reusi intr-un mediu provocator precum industria retail-ului.

Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul http://www.diverta.net