CONSULTANT VANZARI DIVERTA

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientilor in procesul de vanzare
- Receptia si expunerea marfurilor
- Cunoasterea foarte bine a produselor si procedurilor de lucru
- Indeplinirea target-ului de vanzare
- Curatenia si intretinerea spatiului de vanzare

CERINTE

Daca iti doresti sa incepi sau sa-ti consolidezi o cariera de succes te asteptam la Diverta. Avem nevoie de oameni ca tine. Vrem sa fii colegul nostru. Trimite-ne CV-ul tau si noi te vom contacta.

Cerinte:
- Studii medii (scoala profesionala, liceu, postliceu) sau studii superioare (in curs sau finalizate)
- Fara experienta. Reprezinta un avantaj experienta in comert
- Cunostinte IT
- Comunicare foarte buna
- Orientare spre client
- Spirit de observatie
- Dinamism
- Competente etice

BENEFICII OFERITE

- echipa de lucru tinara, dinamica, prietenoasa
- program de munca flexibil
- mediu placut de lucru
- perioada de integrare de o luna de zile care include si o perioada de scolarizare intensiva timp de 1 saptamana
- cursuri de instruire periodica pentru vanzare
- reduceri la cumpararea produselor Diverta, cuprinse intre 5-15%
- pachet salarial motivant: salariu de incadrare, tichete de masa
- in functie de performante mai pot apare: bonusuri pentru depasire de target, prime pentru concursuri, tichete cadou/cadouri pentru sarbatori

Cu o experienta de 7 ani pe piata de retail, DIVERTA - parte a grupului RTC, reprezinta cel mai mare lant de magazine media prezent in 45 de orase, acoperind o suprafata comerciala de peste 21.000 mp care este vizitata anual de peste 7 milioane de oameni.

Noua orientare strategia “Diverta-mereu ceva nou!” a revolutionat oferta de produse astfel ca in prezent Diverta vine in intampinarea clientilor cu cea mai buna calitate si cu ultimele noutati din papetarie, birotica, carte, media si IT .

Motivatia celor 850 de angajati Diverta o reprezinta atat placerea de a lucra intr-un mediu dinamic, tanar si provocator cat si placerea de a ajuta clientii sa descopere ultimele lansari in domeniu.

Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul http://www.diverta.net

Tel: 021.408.33.49
Fax: 021.408.30.71
Email: jobs@diverta.net