Consultant vanzari directe

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intentia este de a-si mentine si intari pozitia de leader calitate superioara, de a castiga increderea clientilor prin experienta indelungata si capacitate de inovare, de a fi recunoscut ca si compania de top prietenoasa-consumatorului, si de a actiona exemplar in domeniul social.
• Vanzarea produselor si a imaginii
• Initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii
• Atingerea si depasirea obiectivelor propuse
• Invatare si perfectionare continua
• Menţinerea unei relaţii permanente cu clienţii şi asigurarea procesului de vânzare şi post vânzare în cele mai bune condiţii

CERINTE

- lucru in echipa
- abilitati de negociere
- planificare si organizare
-calitati de lider.
- capacitate de a asimila cunostinte in termen scurt
-experienta in vanzari constituie un avantaj.
-tinuta business

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea de evolutie intr-o companie si intr-o piata dinamica si in continua dezvoltare.
-Bonusuri in functie de performanta
-Training de specialitate
- Continuare si dezvoltare cariera profesionala
- Dezvoltare personala prin incurajarea performantelor proprii, deprinderea de noi abilitati si aptitudini