CONSULTANT VANZARI DIRECTE

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza pentru clientul sau - companie internationala specializata in a oferi solutii pentru nevoile medicale – CONSULTANT VANZARI DIRECTE.

Responsabilitati:
- Cautarea activa de noi clienti si oportunitati de afaceri;
- Mentinerea si extinderea bazei de date cu potentiali clienti;
- Stabilirea de intalniri cu potentiali clienti;
- Participarea la intalniri cu scopul vanzarii produselor companiei;
- Pregatirea ofertelor;
- Oferirea de servicii prompte si de calitate tuturor clientilor companiei.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Minim 1 ani experienta in vanzarea de servicii;
- Experienta in vanzari directe reprezinta un avantaj;
- Atitudine proactiva;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana dinamica, dispusa sa lucreze intr-u mediu dinamic;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Foarte buna cunoastere a pachetului MS Office.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv, incluzand venit fix substantial, bonusuri in functie de performante si telefon;
- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei;
- Expunere internationala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.