Consultant Vanzari D2D Telekom

Pro Solution Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Telekom Romania este un brand de telecomunicaţii nou și dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, simplificate și personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu peste 10 de milioane de contracte de servicii.
Daca doresti sa iti incepi cariera in vanzari si sa ai parte de pregatire teoretica si practica in acest domeniul, acum ai posibilitatea de a te alatura echipei de consultanti vanzari D2D pentru Telekom.

Pentru aceasta, ai nevoie de motivatie, incredere in sine si dorinta de a obtine un venit in directa corelatie cu rezultatele tale.

Candidatul ideal:
- Muncă în teren D2D Part-Time / Full-Time
- Promovarea şi vânzarea serviciilor Telekom
- Învăţarea abilităţilor de vânzare consultativă
- Ascultarea şi înţelegerea dorinţelor clienţilor în materie de servicii de telecomunicaţie

CERINTE

- Disponibilitate Part-Time / Full-Time pe o perioadă de minim 6 luni
- Experienţa în domeniu poate reprezenta un atu
- Seriozitate şi organizare
- Fire sociabilă, deschisă, ce se adaptează uşor

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix (pe baza rezultatelor)
+Comision din vânzări
+Comision din volumul de vânzări
+Bonus de echipa
- Team-Building-uri
- Auto pentru deplasarea pe teren
- Training-uri in vanzari

Partener oficial Telekom in vanzari directe catre rezidential.