Consultant Vanzari catre Companii

Novinger Klaus Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atrage noi clienti, dezvolta si mentine relatii stranse cu clientii actuali ai companiei.
Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei.
Sustine Sales Manager-ul in activitatile de vanzare si in indeplinirea target-ului.
Implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor.
Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata, negociaza conditiile de vanzare catre companiile cliente.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

-Cu studii medii sau superioare finalizate, preferabil studii economice;
-Persoana serioasa, perseverenta, responsabila;
-Abilitati de comunicare orala si in scris excelente, usurinta in comunicare;
-Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera;
-Reuseste de cele mai multe ori ceea ce si-a propus;
-Persoana capabila de automotivare, energica;
-Buna cunoastere a pachetul Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, format din:
- salariu fix si comision din vanzari,
- sistem antrenant de bonusuri si prime.
Alte beneficii:
- telefon,
- masina de serviciu,
- cursuri de pregatire,
- posibilitati de avansare,
- atmosfera placuta de lucru.
Cautam si sustinem performanta angajatilor nostri.

Program de lucru: L-V 9.00-17.30
Forma de angajare - contract individual de munca.

Compania Novinger Klaus Grup activeaza pe piata romaneasca din anul 2003 in sfera importului si distributiei produselor de papetarie, birotica si articole promotionale, cu o gama de peste 30.000 de produse.
Clientii nostri sunt companiile diverse de pe piata romaneasca, carora le satisfacem nevoile de organizare si eficientizare a activitatii de birou, oferindu-le solutii variate, produse de calitate si un serviciu peste asteptari.
Suntem dedicati satisfacerii clientilor nostri.