Consultant Vanzari Baneasa Shopping City

Preciosa Romania (Online Business Solutions)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul isi desfasoara activitatea la punctul de vanzare din cadrul complexului comercial Baneasa Shopping City.

Sarcina principala este cea de a interactiona cu potentialii clienti, de a le oferi acestora toate informatiile necesare cu privire la produsele comercializate si de a ii convinge pe acestia sa realizeze o achizitie.

Printre responsabilitati se numara si toate aspectele operationale, respectiv incasarea platilor, emiterea bonurilor fiscale, primirea si predarea gestiunii, intretinerea vitrinelor, ocazional sampling flyere etc.

Programul de lucru este de 12 ore pe zi/alternativ 3/4 zile pe saptamana. Punctul de vanzare este de tip insula si se lucreaza cu cate o singura persoana pe tura.

CERINTE

- Abilitati foarte bune de comunicare
- Experienta minim 6 luni intr-un post similar
- Cunostinte limba engleza nivel conversational
- Disponibilitate la program prelungit, in week-end-uri si sarbatori legale
- Disponibilitatea pentru un angajament pe termen lung
- Punctualitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este format din salariu de baza + comision din vanzarile realizate + bonus pentru atingerea target-urilor lunare + plata ore suplimentare (atunci cand este cazul).

Online Business Solutions este reprezentantul exclusiv in Romania a companiei Preciosa Beauty din Republica Ceha,

Preciosa Beauty este specializata in productia si comercializarea bijuteriilor realizate cu cristale din Boemia, avand o istorie de peste 100 de ani pe piata din intreaga lume.