CONSULTANT VANZARI APARATURA MEDICALA OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
-SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
- PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE SE POATE SUNA ZILNIC INTRE ORELE 9.00-16.00, LA NUMERELE DE TELEFON 327.79.79, 327.66.55.
SARCINI SI ATRIBUTII:
-Contactarea potentialilor clienti (spitale, farmacii, cabinete medicale etc.);
- Promovarea produselor companiei in intalniri organizate;
- Mentine si dezvolta baza de date clienti din zona alocata;
- Negociaza contractele;
- Urmareste comenzile in derulare;
- Urmareste efectuarea platilor.

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare;
- Experienta aproximativ 1 an in vanzari directe;
- Cunostinte bune PC ? Ms. Office;
- Carnet de conducere categoria B.
Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, muncitor, serios, meticulos, responsabil, cu bune abilitati de conumicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 1500 RON, compus din parte fixa 275 Euro + comision.
- Se ofera telefon si auto pentru desfasurarea activitatii.
- Exista reale posibilitati de promovare.
- Program de lucru L-V, 9.00-17.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERTUL DE APARATURA MEDICALA DE UZ INDIVIDUAL, CU O VECHIME PE PIATA DE 12 ANI.