Consultant vanzari aparatura medicala

SC ICEMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana disciplinata, punctuala, cu capacitate de organizare, abilitati de comunicare si negociere, aptitudine de invatare, simt al responsabilitatii, spirit de echipa.

Studii superioare: Economist, inginer, medic, ... cu experienta in vanzari.
Experienta intr-o pozitie de vanzari aparatura medicala prezinta un avantaj.
Bun cunoscator al limbii engleze.
Cunostinte operare PC (MS Office).
Detinator carnet de conducere categoria B.
Disponibilitate deplasari in tara

CERINTE

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii;
- Prezentarea companiei potentialilor clienti, consilierea clientilor pentru alegerea optima;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;

BENEFICII OFERITE

Telefon, laptop, masina de serviciu, training-uri vanzari.

Companie cu o vasta experienta in comercializarea de echipamente medicale, proiectare si realizare solutii la cheie pentru centre de tratament, SPA si sali de fitness