Consultant vanzari accesorii

Adiand Cosmetic

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Sa prezinti intr-un mod atractiv si profesional accesoriile din magazin
•Sa pregatesti si sa expui produsele in magazin
•Sa verifici corectitudinea preturilor afisate inainte ca produsele sa fie expuse
•Sa gestionezi si sa rezolvi solicitarile primite de la clienti
•Sa urmaresti in tot ceea ce faci atat calitatea cat si realizarea target-ului stabilit

CERINTE

•zambet si atitudine pozitiva
•abilitati de comunicare si orientare catre rezultate
•interes pentru accesorii si moda
•abilitati de negociere si influentare
•flexibilitate si deschiderea de a invata lucruri noi
•orientare catre client

BENEFICII OFERITE

Esti pasionata de accesorii ?
Vrei sa te dezvolti intr-un mediu profesional si tanar ?
Cautam un consultant de vanzari, cu “zambetul” la purtator, pentru magazinul Sweet Accessories, situat in Piata Unirii.
Sweet Accessories le ofera angajaților un mediu de lucru placut, creativ, transparent si motivant, salariu competitiv și comisioane în functie de performanta, si, nu in ultimul rand, reduceri substantiale la toate produsele din magazinul nostru.

Magazinul Sweet Accessories ofera clientilor o gama larga de accesorii pentru copii, femei si barbati !
Site: http://www.sweet-accessories.ro/