Consultant Vanzari

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Aceasta este o propunere de business.Acest anunt este valabil pe termen lung doar pentru cei care isi doresc sa dezvolte un business propriu si pe termen lung;
-Anuntul este valabil pentru toate orasele resedinta de judet din Romania;
-Sa aiba experienta in domeniul vanzarilor directe;
-Disponibilitate de deplasare;
-Abilitati de organizare,comunicare si negociere;
-Orientare spre castiguri mari,direct corelate cu munca prestata.

CERINTE

Candidatul ideal:
-Are interes pentru vanzarea de produse si servicii la domiciliul clientului,cerc de prieteni,servici,scoala;
-Este motivat de castiguri bazate pe comision;
-Este organizat si disciplinat;
-Abilitati de organizare si comunicare;
-Perseverent;
-Ambitie,spontaneitate si imaginatie;
-Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Oferim posibilitatea de a reprezenta o companie multinationala in zona alocata;
-Training de specialitate;
-Compesatii financiare motivante bazate exclusiv pe comision;
-Concursuri cu premii substantiale;
-Lucru intr-o companie multinationala stabila;
-Posibilitati de promovare.