Consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam consultant vanzari in cadrul unei societati financiare.
Jobul este de tip full - time.

Candidatul ideal:
- Studii medii/ superioare
- Experienta in domeniul vanzarilor financiar/bancar, agent de asigurari sau agent imobiliar reprezinta un plus
- Cunostinte de baza in domeniul IT (Microsoft Office)
- Prezenta agreabila
- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
- Energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii
- Permis categoria B

CERINTE

- Dezvoltarea bazei de date
- Promovarea, vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu societatii
- Identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime
- Atingerea obiectivelor lunare
- Intocmirea documentelor necesare vanzarii
- Intocmire rapoarte (activitate zilnica / saptamanala,)

BENEFICII OFERITE

- Training-uri de specializare in urma carora vei capata cunostinte si deprinderi in si din domeniul financiar- bancar
- Posibilitatea de a interactiona intr-un mod profesionist cu piata financiara si de asigurari
- Program full time
- Pachet salarial motivant, cuprins din salariu fix + bonuri de masa
- Masina pentru deplasare
- Telefon mobil