Consultant Vanzari

Art Print Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei, identificarea de noi clienti si noi oportunitati de colaborare;
- Contactarea potentialilor clienti, stabilirea si participarea la intalniri, semnarea de noi contracte;

CERINTE

- Abilitati in comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Experienta minim 2 ani in vanzari;
- Avantaj - experienta intr-o Agentie de publicitate/ Productie Publicitara
- Portofoliu de clienti;
- Abilitati excelente de comunicare si persuasiune;
- Persoana dinamica, organizata, serioasa;

BENEFICII OFERITE

- Salarizare avantajoasa ca procent din profitul cifrei de afacere realizat lunar;
- Sistem flexibil de lucru part-time/ freelancer;
- Posibilitate angajare cu contract pe termen nelimitat

Art Print Concept are ca principala activitate productia de print indoor/outdoor, productie tipografica offset, comercializarea de sisteme de expunere profesionale si materiale promotionale.