consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si contactarea potentialilor clienti
- prezentarea produselor si serviciilor
- identificarea nevoilor clientilor si consilierea lor
- asigurarea procesului de vanzare si service post-vanzare
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare si negociere
- independent si pozitiv, orientat catre client si rezultate
- persuasiv, proactiv, dinamic si organizat
- perseverent, intreprinzator si responsabil
- experienta in vanzari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante, functie de performantele realizate
- programe de pregatire
- posibilitatea dezvoltarii activitatii profesionale pe termen lung, parcurgerea si avansarea in cadrul treptelor de cariera
- mediu de lucru profesionist, alaturi de o echipa dinamica si entuziasta
- posibilitatea obtinerii unor beneficii importante prin bonusuri si programe de compensatii motivante
- program de lucru flexibil