Consultant Vanzari

trabucshop ONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului:

• asigura activitatea comerciala (vanzare) din cadrul magazinului;
• este responsabil/a de gestiunea colectiva (impreuna cu ceilalti angajati ai magazinului) a produselor comercializate in cadrul magazinului;
• asigura inlocuieste ceilalti angajati din cadrul magazinelor pe durata concediilor de odihna;
• ofera sprijinul necesar magazinelor cu volum mare de activitate (campanii, promotii, evenimente speciale etc.)
• asigura activitati administrative adiacente.

CERINTE

Cautam sa angajam persoane proactive si implicate in munca, cu abilitati organizatorice, de vanzare, comunicare, capabile sa lucreze in echipa, care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

• studii medii absolvite;
• cunostinte bune operare PC (MS Office);
• cunostinte foarte bune de limba Engleza (nivel conversational);
• experienta pe un post similar de minimum 1 an;
• aspect fizic placut;
• disponibilitate la program de lucru in ture;
• seriozitate si responsabilitate.
• PUNCTUALITATE

NB OBLIGATORIU SA TRIMITETI CV (+FOTO) LA ADRESA: trabucshop.vh16052011[@]ebutiks.ro

BENEFICII OFERITE

Oferim
- pachet salarial motivant (salariu fix si bonusuri de performanta lunare);
- tichete de masa;

trabucshop, magazine retail, pentru produse din tutun de lux si accesorii, si de marochinarie fina