Consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa .
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!
- Incheierea cu succes a procesului de vanzare si acordarea de asistenta in etapa post-vanzare.
- Promovarea si vanzarea produselor/serviciilor companiei
-Oferirea de consultanta clientilor pentru alegerea celei mai bune variante din punct de vedere al produsului si din punct de vedere al modalitatii de achizitie- cash, rate, etc;

CERINTE

- Gandire strategica, orientare spre obiective
- Spirit creativ, inovator
- Persoana dinamica, proactiva
- Capacitatea de a obtine sprijinul oamenilor si de a-i motiva
-Capacitate de munca in echipa
-Aspect profesional
-Putere de convingere

BENEFICII OFERITE

-Dezvoltarea profesionala este sustinuta de programe de pregatire continua
- Traininguri profesionale gratuite
-Posibilitatea de a trece de la program Part Time/Full Time
- Posibilitati reale de promovare.
-Oportunitati de dezvoltare
-Echipa competitiva si profesionista
-Un mediu de lucru dinamic si prietenos