Consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea continua a pietii pentru identificarea potentialilor clienti, promovarea si vanzarea gamei de produse si servicii, consiliere clientela pe produs
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului propriu de clienti
- negocierea si supervizarea derularii contractelor, mentinerea relatiei post vanzare pentru cross-selling

CERINTE

- studii medii sau superioare
- cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
- abilitati de a relationa usor cu oameni
- spirit de echipa si competitivitate
- persoana dinamica, ambitioasa, motivata de castiguri financiare pe baza realizarilor personale

BENEFICII OFERITE

- comisioane si bonusuri lunare in functie de realizari
- training-uri gratuite pe vanzari si produse
- program flexibil
- dezvoltarea unei cariere in cadrul unei echipe tinere si a unui cadru profesionist cu reale posibilitati de promovare in functie de realizarile personale