Consultant vanzari

Grawe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti un job intr-un domeniu activ , dinamic, ce-ti poate aduce satisfactii materiale dar si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes ?

Vrei sa ai castiguri suplimentare dar in acelasi timp sa ai un program flexibil ?

Vrei sa acumulezi experienta si sa beneficiezi totodata de un program intensiv de traininguri in domeniul vanzarilor si al managementului ?

Acestea reprezinta doar cateva dintre beneficiile pe care Compania Grawe Romania ti le ofera pentru pozitia de CONSULTANT FINANCIAR . Ba mai mult...

- vei castiga in functie de rezultatele pe care le vei avea
- vei avea bonusuri lunare , trimestriale, anuale din vanzarile realizate
- poti opta pentru o colaborare in regim part-time sau full-time
- pentru cei interesati exista posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul Companiei (plan de dezvoltare);
- vei avea tot timpul suportul echipei , fiind implicat in programe de coaching-mentoring ;
- iti vei desfasura activitatea intr-o locatie centrala (Grawe Business Center ) cu dotari moderne si suport logistic pe masura ;

CERINTE

Iti va fi usor daca esti :

- absolvent studii medii
- o persoana dinamica , comunicativa, deschisa la nou
- o persoana cu dorinta de afirmare
- o persoana ambitioasa,interesata de o cariera de succes in domeniul vanzarilor si al managementului.

De când am intrat pe piaţă (octombrie 2000) şi pâna în prezent, seriozitatea şi profesionalismul ce ne caracterizează au determinat un număr de peste 60.000 de clienţi să opteze pentru produsele noastre.

Ne conducem după urmatorul motto: “Asigurarea de partea TA”, iar strategia noastră este să punem în permanenţă clientul pe primul loc, să îi oferim cele mai bune produse şi servicii în orice moment