Consultant vanzari

InfoTurism Media srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crezi ca locul tau de munca actual nu te solicita suficient ? Crezi ca poti mai mult? Ai experienta in vanzari?

Ce trebuie sa faci la noi in echipa :
- mentinerea portofoliului de clienti si imbunatatirea permanenta a acestuia,
- consultanta respectiva vanzarea serviciilor oferite de firma catre clienti
- mentinerea unei legaturi permanente cu echipa de management
- propuneri de imbunatatire a servciilor oferite

Nu uita: la noi ideile tale bune sunt binevenite si apreciate.

CERINTE

Ca sa faci parte din echipa noastra trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:
- experienta in vanzari de minim 3 ani
- cunoasterea pietei de online
- foarte bune abilitati de comunicare
- fire dinamica si deschisa la tot ce este nou
- cunoasterea foarta buna a pachetului Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de specializare pe vanzari
- Mediu de lucru modern
- Salariu foarte motivant in functie de experienta si rezultate

DESCRIEREA FIRMEI

InfoTurism Media - firma specializata pe servicii internet.