Consultant Vanzari

SC AUTONET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii si potentialii clienti ai companiei;
- Ofera consultanta clientilor in vederea alegerii produsului solicitat din gama Suzuki ca si a celei mai avantajoase modalitati de achizitie (cash, rate, leasing);
- Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie post-vanzare;
- Construieste si administreaza baza de date cu potentiali clienti;
- Desfasoara activitati de cercetare si prospectare a pietei

CERINTE

- Experienta relevanta in vanzari
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Orientare spre client si dezvoltarea relatiilor;
- Orientare catre rezultate si performanta;
- Amabilitate si perseverenta;
- Cunostinte operare PC;
- Limba engleza (scris, vorbit)
- Permis de conducere, categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + comision

DESCRIEREA FIRMEI

Importator Suzuki