Consultant Vanzari

Montero Soft S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contracteaza si identifica potentiali clienti (persoane juridice).
- Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor.
- Elaboreaza, implementeaza si promoveaza ofertele companiei catre clienti si acorda consultanta in relatia cu acestia.
- Asigura derularea procesului de vanzare si consultanta in cele mai bune conditii .
- Ia parte la realizarea bugetelor si analizelor de marketing si vanzari.
- Participa la dezvoltarea planului de vanzari.
- Activitati de consultanta pentru clientii deja existenti.
- Analiza cerintelor pentru dezvoltari de aplicatii unicat le cererea clientului
- Evaluarea gradului de realism al cerintelor in termeni de efort, timp, cost

CERINTE

- Studii superioare finalizate.
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara.
- Bune abilitati de comunicare, organizare, negociere.
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC.
- Bun organizator, control si strategie de urmarire a activitatilor.
- Cunostinte generale de tehnologia informatiei, in special solutii Microsoft
- Cunostinte generale de business
- Aspect fizic placut, ingrijit, spirit de echipa, persoana echilibrata, serioasa, activa, calma, rezistenta la
stres.
- Limba engleza fluent.
Apreciem o persoana care crede in propriile capacitati, care nu ezita sa munceasca mult si care asteapta o rasplata pe masura

BENEFICII OFERITE

-Traininguri (gratuite) pe tot parcursul carierei;
- Salariu fix excelent + comision din incasari
-telefon mobil
- Masina in cazul realizarii targetului pe regiune
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica si inteligenta.

Datorita extinderii activitatii si cresterea volumului de lucru compania Pharmec Software doreste marirea personaluilui departamentul de vanzari si consultanta.
Amplasat pe Bld Iuliu Maniu, una dintre cele mai buna zone ale orasului cu ambientul la standard occidental fac din Pharmec Software este una dintre cele mai appreciate companii de software.din Romania. Grupul Montero din care face parte, intareste astfel imaginea de calitate si prestigiu a companiei noastre.
Pahrmec Software este o marca pentru cei interesati de o cariera, promovare, si seriozitate. Unicitatea produselor noastre de soft este data de combinatia dintre calitate si servicii prompte. Acuratetea detaliilor, dezvoltarea unica si abundenta inovatiilor fascineaza la prima vedere.
Produsele noastre de Software sunt create cu imaginatie, cu scenarii Real-Life ca rezultat al studierii continue a tendintelor si cerintelor in permannenta schimbare ale clientilor nostri. Echipa noastra de dezvoltare, design-eri si ingineri de soft, atent selectionati, cauta permanent noi solutii tehnice, interpreteaza si chiar anticipeaza dorintele clientilor.