Consultant Vanzari

S.C. HILL COMPANY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti si gestionarea clientilor existenti.

CERINTE

- Persoana dinamica, posesoare de permis categ B

BENEFICII OFERITE

- Masina+ telefon+ salariu fix +comision

HILL COMPANY S.R.L a fost infiintata in luna iulie 2002 avand ca obiect principal de activitate confectionarea de articole de imbracaminte pentru lucru in atelierele proprii (salopete, tricouri, geci, sepci, manusi sau orice alt model de uniforma), cu specificatia ca toate aceste produse pot fi personalizate prin broderie sau serigrafie.
Cu aceste produse ne adresam in special firmelor mici si mijlocii ai caror manageri au convingerea ferma ca o uniforma proprie, care sa se individualizeze prin toate caracteristicile posibile, reprezinta o forma eficienta de prezentare si promovare si un element in plus pentru motivarea angajatilor.
Deviza noastra este: ,,Haina face firma¿! Haina duce faima¿!¿