Consultant vanzari

On Time Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Domeniu: Vanzari/ Mass-Media/Tipografie
- Gestionare baza de date, orientare catre client
- Prospectare, stabilirea intalnirilor, ofertare, negociere
- Incheierea contractelor, derularea acestora

CERINTE

Educatie:
Studii superioare (preferabil absolvent)
- Principii si tehnici de negociere si vanzare aplicabile domeniului publicitar
- Cunostinte de operare PC (Word, Excell, Internet)
- Carnet de conducere cat. B/ Optional

Abilitati si aptitudini
- De vanzare si negociere
- De planificare si organizare a activitatii si timpului de lucru
- Aptitudini interpersonale, de comunicare si de bun ascultator
- De prezentare personala, gandire analitica, de rezolvare a problemelor
- Atentie distributiva, concentrare, capacitatea de a lucra sub presiune

Atitudini
- Atitudine , comportament si prezentare corespunzatoare mediului de afaceri in care functioneaza
- Dinamic, energic, perseverant, disciplinat si punctual
- Flexibil, competent, deschis la sugestii, pozitivism, optimism
- Integritate si dedicare, onest, membru activ al echipei
- Orientat spre obtinerea de rezultate si eficienta
- Respect pentru termene limita, pentru reguli si proceduri.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision
-(in functie de rezultate, si bonuri de masa)
- Telefon mobil;
- Transport

On Time Media - Agentie de publicitate specializata pe creatie, tipar materiale publicitare, obiecte promotionale, mass media.
Editor Revista Casa din CASA - casadincasa.ro
Editii locale Bucuresti, Iasi, Cluj, Constanta.