Consultant vanzari

ALICAT CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica noi clienti, dezvolta si consolideaza portofoliul de clienti;
- mentinerea legaturii cu clientii actuali;
- responsabilitate pentru cresterea volumului de vanzari;
- reprezentarea si promovarea serviciilor si produselor in concordanta cu strategia companiei;
- prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care departamentul de vanzari le ofera potentialilor clienti.

CERINTE

- studii universitare;
- experienta profesionala relevanta – pozitie de coordonare (mediu management);
- experienta in vanzari / domeniul servicii tipografice / birotica constituie un avantaj;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- flexibilitate, simt comercial, orientare catre necesitatile clientilor;
- capacitatea de a respecta termenele de finalizare;
- ambitie, initiativa si competitivitate;
- disponibilitate pentru deplasari si permis de conducere categoria B;
- abilitati operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix; bonusuri in functie de realizari);
- masina de serviciu; laptop; telefon.

servicii de consultanta in domeniul resurselor umane, protectiei muncii si juridic