CONSULTANT VANZARI

MELI MELO - PARIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliaza clientul, recomanda produsele potrivite in functie de nevoile acestuia ;
-adopta o atitudine deschisa,orientata catre client, in vederea atingerii obiectivului de vanzari;
-transmite incredere in calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor;
- ofera un serviciu de calitate a.i sa obtina satisfacerea si fidelizarea clientului;
- reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul.

CERINTE

- studii medii sau studenti;
- persoane deschise, atitudine pozitiva;
- abilitati de comunicare si relationare cu clientii, dinamism, spirit de initiativa;
-simt estetic, bun gust si creativitate;
-abilitati de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv corelat cu performanta;
-program in ture;
-echipa de lucru tanara;
-training intern;
-oportunitati de dezvoltare a carierei in cadrul companiei

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea nationala de magazine cu capital francez, ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii pentru femei. Cu 16 magazine in Bucuresti si 42 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta, Baia-Mare, Ploiesti, Suceava,Rm.Valcea, Arad, Pitesti,Focsani, Braila), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta si leader de piata in domeniul sau.