consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de contracte, urmarirea acestora , urmarirea platilor,
Intretinerea bazei de date, actualizarea si imbogatirea acesteia
Urmarirea trendului pietei
Intocmirea de rapoarte saptamanale si lunare specifice activitatii
Ofertarea si negocierea cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

CERINTE

Bune abilitati de negociere
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica, perseverenta
Bune abilitati de comunicare si interrelationare
Se accepta chiar si persoane fara experienta, dar dornice de a invata si de a promova intr-un mediu dinamic
Permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

masina de serviciu full time la realizarea targetului
telefon de serviciu
bonuri de masa
prime si alte bonificatii in functie de realizarea target-ului stabilit
salariu fix+comision din vanzari(salariul fix creste proportional cu fiecare depasire de target, si cu vechimea acumulata)
pc la indeplinirea target-ului
training-uri specializate