Consultant Vanzari

El Studio Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Printre principalele activitati desfasurate de noul nostru coleg enumeram:
- respectarea fisei postului;
- deplasarea pe teren, in tara (atunci cand este nevoie);
- indeplinirea targeturilor stabilite de firma;
- introducerea clientilor in baza de date;
- cresterea vanzarilor in firma;
- sa respecte regulamentul de ordine interioara;
- sa participe activ la sedintele si training-urile organizate de firma;

CERINTE

Daca stii sa negociezi, iti place sa vinzi si nu iti este strain acest domeniu, nu ezita sa aplici la acest job. Esti dispus sa mergi pe teren in tara atunci cand este nevoie si sa convingi clientii ca este mai bine sa cumpere produse de calitate la un pret avantajos? Esti dinamic, carismatic si ai prezenta de spirit?
Te asteptam la interviu pentru a putea incepe o colaborare viitoare.
Noul nostru coleg trebuie sa fie un bun negociator cu dorinta de a invata si aplica diferite strategii si tehnici de vanzare.
De preferat, asteptam la interviu persoane de sex feminin.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariu fix plus comision din vanzari), bonusuri atractive, telefon, trainig-uri organizate la munte sau la mare.

DISTRIBUTIE DE APARATE DE BRONZAT, ACCESORII SI COSMETICE. REPREZENTANT UWE.