CONSULTANT VANZARI

ITLand GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Abordarea telefonica a potentialilor clienti
- Prezentarea serviciilor companiei, identificarea nevoilor clientului si orientarea discutiilor catre solutiile optime pentru satisfacerea acestora
- Actualizarea bazelor de date de potentiali clienti
- Stabilirea intalnirilor de exemplificare
- Identificarea oportunitatilor in piata

Se ofera un pachet salarial deosebit de avantajos si motivant - in functie de realizari, mediu profesionist de lucru in cadrul unei echipe tinere si dornice de afirmare, oportunitati reale de promovare si avansare ierarhica.

Programul de lucru poate fi flexibil.

CERINTE

- Experienta in abordari telefonice potentiali clienti si in vanzari. Notiunile domeniului IT reprezinta un avantaj.
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere, putere de convingere.
- Perseverenta si amabilitate
- Orientare catre rezultate si realizari

BENEFICII OFERITE

ITLand Grup, cu o experienta de 7 ani pe piata nationala de IT, ofera cu profesionalism pachetul de solutii integrate IT! www.itland.ro