CONSULTANT VANZARI

reteaua de magazine \" Meli Melo-Paris\"

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliaza clientul, recomanda produsele potrivite in functie de nevoile acestuia ;
-adopta o atitudine deschisa,orientata catre client, in vederea atingerii obiectivului de vanzari;
-transmite incredere in calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor;
- ofera un serviciu de calitate a.i sa obtina satisfacerea si fidelizarea clientului;
- reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul

CERINTE

-minim studii medii
-persoana deschisa, atitudine pozitiva
-f.bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii, dinamism, spirit de initiativa
-simt estetic, bun gust si creativitate
-abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv corelat cu performanta
-mediu de activitate placut
-echipa de lucru tanara
-training corespunzator
-oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist si dinamic

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 14 magazine in Bucuresti si 23 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta, Ploiesti, Suceava, Rm.Valcea, Baia Mare, Oradea, Arad, Pitesti) brandul MELI - MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta , leader de piata in acest domeniu.