Consultant Vanzari

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contribuie la marirea cifrei de afaceri
- atinge si depaseste targetul de vanzari
- redacteaza oferte pentru clientii potentiali
- se preocupa de bunul mers al activitatilor la nivelul show-room-ului
- isi imbunatateste continuu cunostiintele

CERINTE

- persoana placuta / integra
- maturitate in gandire
- cunostiinte PC
- putere de convingere
- experienta in vazari in domeniul tamplarie pvc prezinta avantaj
- perseverenta
- mentalitate de invingator
- persoana proactiva, orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant: fix + comision
- program: 6 ore
- mediu de lucru placut
- colectiv tanar

“Casa Noastra”, activeaza in domeniul producerii si montajului de tamplarie PVC, geam termoizolant precum si al distributiei de usi marca “Porta”, avand o retea de dealeri la nivel national, in principalele orase din Romania. Activand de 10 ani pe piata romaneasca, compania se bucura de un bun renume, avand o dezvoltare deosebit de dinamica pe piata producatorilor de profil.
Inca din momentul infiintarii, |Casa Noastra| si-a propus, prin proiectele pe care le va realiza, sa conduca la o modificare esentiala a calitatii lucrarilor din domeniu, in primul rand prin folosirea unei tehnologii de ultima generatie. Pentru a putea sprijini eforturile echipei suntem permanent interesati in a achizitiona si folosi cele mai noi tehnologii in domeniu. Calitatea este garantata de catre ultimele produse ale companiilor partenere cu ajutorul carora |Casa Noastra| reuseste sa-si mentina pozitia castigata pe piata ca producator in domeniul tamplariei PVC.